Britain

Dostawa towaru

Polityka zwrotów Prosimy o uważne przeczytanie tych zasad przed złożeniem zamówienia. Ponieważ jest to dla nas tak samo interesujący, jak i nasz sklep, mamy nadzieję, że możesz mieć dobre doświadczenie w naszym sklepie. Proszę teraz zapoznać się z poniższymi zasadami:
Oferujemy 7-dniową gwarancję zwrotu i wymiany wszystkich produktów. Jeśli chcesz zwrócić lub wymienić towar, skontaktuj się z nami wcześniej, aby uzyskać dodatkowe instrukcje. Przepraszamy, że koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi.
Na powroty
Jeśli chcesz zwrócić rzeczy, powiadom nas najpierw, podając powód i numer zamówienia dla zwrotu w ciągu 7 dni od otrzymania. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Wszelkie przesyłki należy przesłać wraz z oryginalnym opakowaniem. Wszystkie pakiety powinny być wysyłane za pomocą metody śledzenia. Nie ponosimy odpowiedzialności za pakiety utracone w tranzycie. Zwróć uwagę, że oryginalne koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Więc skontaktuj się z nami ze wszystkimi pytaniami i obawami przed złożeniem zamówienia.
Dla wymiany
Rzeczy muszą wracać wśród 7 dni dostawa i klient jest odpowiedzialny za wszystkie wysyłki ładunki spowodowane przez cały proces wymiany. Wszystkie elementy mogą wymieniać się tylko za taką samą wymianę ceny, pamiętaj, że wydamy zastępstwo dopiero po otrzymaniu zwrotów.
Anulowanie zamówienia
Jeśli złożyłeś zamówienie i chcesz je anulować później, skontaktuj się z naszym przedstawicielem działu obsługi klienta najszybciej jak to możliwe. Ale jeśli zamówienie zostało wysłane, nie będziemy mieli możliwości jej anulowania.
Za zwrot kosztów Zwroty zostaną zaaresztowane zaraz po otrzymaniu i sprawdzeniu zwracanych produktów. Jeśli otrzymujesz zwrot pieniędzy za przedmioty bezzwrotne, zwrot zostanie wystawiony podczas kontaktu z nami na temat Twojego problemu z produktem. Gdy zwrot zostanie złożony, możesz spodziewać się jego otrzymania w ciągu 15-25 dni roboczych, ponieważ zajmuje to trochę czasu, zanim firma zajmująca się kartą kredytową i bank będą przetwarzać refundację.
Jeśli sprawy nie odpowiadają polityce zwrotów, skontaktuj się z nami.
Powrót